Poznaj możliwości SportsManago

Przenieś klub na inny poziom

Manager

W końcu możesz prowadzić klub za pomocą jednego narzędzia dla wszystkich. Ty będziesz miał wgląd w to, co się dzieje w klubie w szybki i przejrzysty sposób

Konto trenera

Informacje o treningach, możliwość sprawdzenia listy obecności, tworzenia konspektów treningów i komentowania zawodników - to dopiero początek.

Strefa Rodzica

Zobacz jak spisuje się na treningach Twój mały zawodnik - sprawdź listy obecności, komentarze trenerskie, rozkład zajęć oraz kalendarz wydarzeń klubowych.

Kartoteka zawodników

Wszystkie dane w jednym miejscu - parametry, historia, komentarze trenerskie, obecność na treningach.

Listy obecności

Daj trenerom możliwość sprawdzania listy obecności za pomocą smartfona. Wszystkie listy będą na bieżąco uzupełniane - bez angażowania managera.

Opłaty członkowskie

Księguj opłaty w SportsManago. Pomożemy zapanować nad zaległościami, wyślemy za Ciebie powiadomienia, pokażemy zestawienia przychodów i raporty.

Wiadomości SMS

Wysyłaj bezpłatne wiadomości SMS do rodziców. W ciągu 15 sekund możesz przygotować wysyłkę wiadomości do całego klubu lub wybranej grupy!

Nabory online

Koniec z kolejkami przed klubem. Od teraz możesz prowadzić nabory online. Zapisane osoby wraz z danymi rodziców automatycznie trafią do wybranej grupy.

Obozy

Szybko i wygodnie wprowadzaj informacje o obozach, wysyłaj powiadomienia i prowadź ewidencję dokumentów i płatności. Nic nie umknie Twojej uwadze!

Zawody

Wyślij powołania na zawody z systemu, sprawdź kto potwierdził udział. Wprowadzaj wyniki oraz komentarze i buduj kartotekę występów zawodnika.

Mecze

Wszystkie rozgrywane mecze widoczne w terminarzach, a wyniki poszczególnych graczy w kartotekach zawodników. Bądź przygotowany do następnej rozmowy z zawodnikiem lub rodzicem.

Multimedia z treningów

Zamieszczaj zdjęcia i filmy z treningów i klubowych eventów. Wszystko dostępne online dla managera, trenerów oraz rodziców