Rejestracja klubu

14 dni bezpłatnego okresu testowego

Przekonaj się, o ile łatwiejsze może być prowadzenie klubu!FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Absolutnie nie. 14-dniowy okres próbny jest w pełni darmowy i niezobowiązujący. Dopiero po tym okresie podejmujesz decyzję o dalszym używaniu SportsManago i rozpoczęciu współpracy.

Stwórzmy go razem! Powiedz nam czego potrzebujesz - my określimy terminy! Zarejestuj konto wybierając sport "inny". Wspólnie dopasujemy SportsManago do potrzeb Twojego klubu i charakterystyki sportu. Każdy sport traktujemy indywidualnie i często nie robimy uniwersalnych rozwiązań.
Właśnie w ten sposób powstała m.in. "gimnastyka artystyczna". To wszystko w cenie abonamentu!

Daj nam o tym koniecznie znać. Jako dostawca najważniejszego narzędzia w Twoim Klubie jesteśmy otwarci na współpracę w tych kwestiach. Dokładamy starań, aby SportsManago w 100% spełniało oczekiwania. Już niejednokrotnie SportsManago stało się nową stroną startową i podstawowym elementem pracy w klubach. Wiemy, jak ważne jest, aby był dopasowany do Ciebie i Twojego Klubu.
Sam możesz również zdecydować, które moduły będą u Ciebie wykorzystywane. Powyłączaj nieużywane moduły zyskując większą przejrzystość systemu.

Jako jedyni na rynku możemy to zagwarantować! Dysponując własnym urządzeniem do dystrybucji wiadomości SMS możemy zapewnić niezawodne i nielimitowane wysyłanie wiadomości SMS, na które odbiorcy mogą odpisywać! Dzięki SportsManago ustawienie wysyłki SMS do całego klubu trwa ok. 15 sekund!

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje dane były bezpieczne. Połączenie z serwerem odbywa się zabezpieczonym protokołem HTTPS podobnie do komunikacji z Twoim bankiem. Każdorazowa próba dostania się do cudzych danych jest nam natychmiastowo raportowana, a użytkownik dostaje ostrzeżenie.

Jeśli chcesz mieć 100% gwarancję bezpieczeństwa Twoich danych, możemy uruchomić SportsManago na Twoim serwerze. To nowość, którą wprowadziliśmy dla najbardziej wymagających klientów. Jeśli interesuje Cię ta opcja - skontaktuj się z nami.